Sada českých dřevěných milníků od 1 měsíce do 1 roku

Kód: 667
Značka: WOODNESS
490 Kč
Vyrobíme

OBOUSTRANNĚ GRAVÍROVANÉ MILNÍČKY

Zachyťte ty nejkouzelnější okamžiky života vašeho děťátka a sdílejte radost se svými nejbližšími. Vytvářejte vzpomínky, které budete nadevše milovat.

Naše gravírovaná dřevěná kolekce milníků, je pro rodiče velmi snadný a krásný způsob, jak zachytit každý vzácný okamžik, včetně těhotenství.

Sada českých milníků obsahuje 6 kusů dřevěných koleček, která jsou oboustranně gravírované.

Celkem obsahují 12 různých textů :

jeden MĚSÍC
dva MĚSÍCE
tři MĚSÍCE
čtyři MĚSÍCE
pět MĚSÍCŮ
šest MĚSÍCŮ
sedm MĚSÍCŮ
osm MĚSÍCŮ
devět MĚSÍCŮ
deset MĚSÍCŮ
jedenáct MĚSÍCŮ
jeden ROK


Detailní informace

Detailní popis produktu

Vezměte prosím na vědomí, že každá naše dekorace je vyrobena ze dřeva, které je dále ručně broušené a proto se barva a struktura může lišit od zobrazených obrázků.

Výrobky mohou zahrnovat světle nebo tmavě zbarvené oblasti, suky a další nesrovnalosti, které se vyskytují ve všech přírodních dřevinách. Pokračováním v objednávce berete na vědomí, že naše dekorace mohou kvůli přirozené povaze produktu obsahovat jedinečné nedokonalosti dřeva a laseru. Toto se nepovažuje za vadu, ale za odraz jedinečné přírodní krásy surovin, které používáme.

S dekoracemi zacházejte prosím opatrně.

Výrobky Woodness nejsou hračky. Jsou však navrženy tak, aby se používaly především jako radosti ve vašem domově nebo jako rekvizity pro fotografování.
Výrobky nenechávejte na dosah dítěte ani je nezavěšujte nad postele / dětské postýlky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení