kromě slevy na všechny svatební alba a svatební knihy (záložka Fotoalba, svatební knihy) máme pro vás do konce července také připravenu slevu ve výši 200,- Kč na všechny lampičky (záložka Lampičky)

Číselné milníčky - Sada čísel s gravírováním pro 1-12 měsíců

Kód: 7305
490 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení

Vytvářejte vzpomínky, které budete nadevše milovat!

Naše gravírovaná dřevěná kolekce číselných milníků, je pro rodiče velmi snadný a krásný způsob, jak zachytit každý vzácný okamžik.

  • Velikost čísel : 8 cm

 Sada obsahuje : 12 kusů dřevěných čísel s českými texty pro 1 - 12 měsíců ve lněném pytlíčku


Detailní informace

Detailní popis produktu

Vezměte prosím na vědomí, že každá naše dekorace je vyrobena ze dřeva, které je dále ručně broušené a proto se barva a struktura může lišit od zobrazených obrázků.

Výrobky mohou zahrnovat světle nebo tmavě zbarvené oblasti, suky a další nesrovnalosti, které se vyskytují ve všech přírodních dřevinách. Pokračováním v objednávce berete na vědomí, že naše dekorace mohou kvůli přirozené povaze produktu obsahovat jedinečné nedokonalosti dřeva a laseru. Toto se nepovažuje za vadu, ale za odraz jedinečné přírodní krásy surovin, které používáme.

S dekoracemi zacházejte prosím opatrně.

Výrobky Woodness nejsou hračky. Jsou však navrženy tak, aby se používaly především jako radosti ve vašem domově nebo jako rekvizity pro fotografování.
Výrobky nenechávejte na dosah dítěte ani je nezavěšujte nad postele / dětské postýlky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: