Způsoby platby a doručení

Veškeré výrobky Woodness, připravujeme a vyrábíme ve chvíli, kdy si je zákazník objedná. (Jednoduché výřezy a sezónní dekorace máme skladem.)

Doba výroby je většinou do jednoho týdne. Ve výjimečných případech nebo při velkém množství objednávek se tato doba mmůže prodloužit.

DOPRAVCE I PLATBU SI MŮŽETE ZVOLIT:

1. PLATBA PŘEDEM NA ÚČET

Bankovní spojení pro platby v Kč:
Číslo účtu: 227587379/0600
IBAN: CZ8906000000000227587379

2. PLATBA DOBÍRKOU - V OKAMŽIK PŘEVZETÍ BALIČKU OD PŘEPRAVCE

3. PLATBA HOTOVĚ - PŘI PŘEVZETÍ OBJEDNÁVKY NA VÝDEJNÍM MÍSTĚ NEBO DLE DOMLUVY

Při platbě na účet nezapomeňte uvést var. symbol - tj. číslo objednávky, zboží odesíláme až po přijeti platby na náš účet, pokud není domluveno jinak. Na platbu čekáme 7 dni od objednávky. Pokud ve stanovené lhůtě platba neproběhne vyhrazujeme si právo na storno objednávky.

Reklamační řad

V případě doručení objednaného zboží je kupující povinen zboží zkontrolovat, zda nevykazuje vady způsobené přepravou. Pokud ano, je kupující povinen zboží nepřevzít a sepsat s přepravcem zápis o škodě. O případném poškození zboží během přepravy je kupující povinen neprodleně informovat také prodávajícího.

Pro úspěšné vyřízení reklamace je nutné, aby kupující byl schopen předložit doklad o koupi či jeho kopii.

V závislosti na druhu vad a na povaze zboží, v souladu s právními předpisy platnými v ČR, bude oprávněna reklamace řešena, výměnou zboží či vracením zaplacené kupní ceny.

 

Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné dnem zveřejněni na stránkách www.woodness.cz.

Znění těchto obchodních podmínek muže být průběžně upravováno, přičemž platí, že odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odesláni objednávky, též platnou cenu objednaného zboží.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení