Způsoby platby a doručení

Veškeré výrobky Woodness, připravujeme a vyrábíme ve chvíli, kdy si je zákazník objedná. (Jednoduché výřezy a sezónní dekorace máme skladem.)

Doba výroby je většinou do jednoho týdne. Ve výjimečných případech nebo při velkém množství objednávek se tato doba mmůže prodloužit.

DOPRAVCE I PLATBU SI MŮŽETE ZVOLIT:

1. PLATBA PŘEDEM NA ÚČET

Bankovní spojení pro platby v Kč:
Číslo účtu: 227587379/0600
IBAN: CZ8906000000000227587379

2. PLATBA DOBÍRKOU - V OKAMŽIK PŘEVZETÍ BALIČKU OD PŘEPRAVCE

3. PLATBA HOTOVĚ - PŘI PŘEVZETÍ OBJEDNÁVKY NA VÝDEJNÍM MÍSTĚ NEBO DLE DOMLUVY

Při platbě na účet nezapomeňte uvést var. symbol - tj. číslo objednávky, zboží odesíláme až po přijeti platby na náš účet, pokud není domluveno jinak. Na platbu čekáme 7 dni od objednávky. Pokud ve stanovené lhůtě platba neproběhne vyhrazujeme si právo na storno objednávky.

Reklamační řad

V případě doručení objednaného zboží je kupující povinen zboží zkontrolovat, zda nevykazuje vady způsobené přepravou. Pokud ano, je kupující povinen zboží nepřevzít a sepsat s přepravcem zápis o škodě. O případném poškození zboží během přepravy je kupující povinen neprodleně informovat také prodávajícího.

Pro úspěšné vyřízení reklamace je nutné, aby kupující byl schopen předložit doklad o koupi či jeho kopii.

V závislosti na druhu vad a na povaze zboží, v souladu s právními předpisy platnými v ČR, bude oprávněna reklamace řešena, výměnou zboží či vracením zaplacené kupní ceny.

 

Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné dnem zveřejněni na stránkách www.woodness.cz.

Znění těchto obchodních podmínek muže být průběžně upravováno, přičemž platí, že odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odesláni objednávky, též platnou cenu objednaného zboží.