Půjčovna

5 položek celkem

 

Vážení zákazníci,

   protože mé možnosti výroby se stále rozšiřují a jsou téměř neomezené, rozhodla jsme se nabídnout vám ty nejoblíbenější kousky za cenu půjčovného. Najdete tak v mé půjčovně například svatební cedule, párty dekorace, čísla a písmena na dětské oslavy, rozcestníky a mnoho dalších! Kromě toho nabízím také obří dřevěné fotostěny, které si rozhodně zamilujete!

Nenašli jste v naší nabídce to co hledáte ? Kontaktujte mě na email : info@woodness.cz / mob : 739 008 826

 Jak půjčovna Woodness funguje ?

   Jakmile budete mít vybráno, kontaktujte mě a domluvíme se na termín vyzvednutí. Má firma sídlí v Brně, ale mám zde více možností pro předání. Dle vašich možností a výběru se domluvíme na konkrétní čas a adresa vyzvednutí vám přijde SMSkou. Při vyzvednutí uhradíte vratnou zálohu na předem domluvené částce. Tato částka slouží jako záloha za případné poškození či ztrátu zboží - pozor - pro každou dekoraci je tato částka jiná. Záloha může být 100 - 2000 Kč. Vždy mějte přesnou hotovost.

PŮJČOVNÉ bývá většinou na 5-6 dní. Pokud plánujete víkendovou oslavu či svatbu, vyzvednutí je možné již ve čtvrtek či v pátek a vracíte pak nejpozději do středy následující týden. Při vrácení vám bude vrácena také vaše záloha.

PRAVIDLA PŮJČOVNY:

  1.  Osobní vyzvednutí dekorací po domluvě v Brně. V případě zájmu o zaslání dekorací přepravní službou, bude účtován individuální poplatek za přepravu, dle ceníku smluvních přepravců.
  2.  Vyzvednutí alespoň 1 den předem - půjčovné bývá zpravidla 5-6 dnů.
  3.  Vrácení dekorací nejpozději ve středu následující týden.
  4.  Při převzetí dekorací Vám bude účtována vratná kauce a vystavena smlouva o zapůjčení, kterou si při vrácení vzájemně podepíšeme a kauce Vám bude vrácena.

    V případě jakýchkoliv dotazů, nás můžete kontaktovat na čísle : 739 008 826

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení