Dřevěný rostoucí metr

Kód: 690
Značka: WOODNESS
590 Kč
Máme skladem
Personifikace

Originální designový prvek, který si oblíbí celá rodina.

Metr je poskládán z 5 nalepovacích dílců.

Stupnice začíná číslem 65 cm, v případě zájmu o vlastní údaje ve spodní části metru, je stupnice až od 70 cm. Výška končí číslem 195 cm. Pokud si budete přát v horní části vlastní text, obrázek nebo jméno, pak stupnice končí číslem 185 cm.

  • Jednotlivé dílce jsou velké 28 x 20 cm
  • Určeno k nalepení na hladký porvch.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vezměte prosím na vědomí, že každá naše dekorace je vyrobena ze dřeva, které je dále ručně broušené a proto se barva a struktura může lišit od zobrazených obrázků.

Výrobky mohou zahrnovat světle nebo tmavě zbarvené oblasti, suky a další nesrovnalosti, které se vyskytují ve všech přírodních dřevinách. Pokračováním v objednávce berete na vědomí, že naše dekorace mohou kvůli přirozené povaze produktu obsahovat jedinečné nedokonalosti dřeva a laseru. Toto se nepovažuje za vadu, ale za odraz jedinečné přírodní krásy surovin, které používáme.

S dekoracemi zacházejte prosím opatrně.

Výrobky Woodness nejsou hračky. Jsou však navrženy tak, aby se používaly především jako radosti ve vašem domově nebo jako rekvizity pro fotografování.
Výrobky nenechávejte na dosah dítěte ani je nezavěšujte nad postele / dětské postýlky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení