BALÍČKY V HODNOTĚ NAD 2500 KČ VÁM DORUČÍME ZDARMA.

Nově - Půjčovna dekorací

Vážení zákazníci,

protože naše možnosti výroby jsou téměř neomezené, rozhodli jsme se nabídnout vám ty nejoblíbenější kousky za cenu půjčovného. Najdete zde například svatební cedule, které jsou výrobně nákladnější a většina novomanželů je již po svatbě nevyužije. Půjčit si u nás můžete také párty dekorace, které dodají šmrnc každé oslavě! A v neposlední řadě, jako jediní v ČR nabízíme také obří dřevěné fotostěny, které si zamilujete! No zkrátka, je z čeho vybírat! 

V případě zájmu o jinou dekoraci, nás kontaktujte na email : info@woodness.cz / mob : 739 008 826

Jak to funguje ? Prozatím nemáme žádné velké sklady, proto je potřeba Vámi vybranou dekoraci vyzvednout osobně v Brně na naší dílně, kde se na místě domluvíme na všech potřebných detailech a včetně ceny půjčovného, uhradíte vratnou zálohu ve výši 3.000 Kč. Tato částka slouží jako záloha za případné poškození či ztrátu zboží. 

Děkujeme a brzy se těšíme na shledanou! ♥

 

PRAVIDLA NAŠÍ PŮJČOVNY:

  1.  Osobní vyzvednutí dekorací po domluvě v Brně. V případě zýjmu o zaslání dekorací přepravní službou, bude účtován individuální poplatek za přepravu, dle ceníku smluvních přepravců.
  2.  Vyzvednutí alespoň 1 den předem - půjčovné je vždy na 5 pracovních dní.
  3.  Vrácení dekorací do 5 dnů od převzetí.
  4.  Při převzetí dekorací Vám bude účtována vratná kauce a vystavena smlouva o zapůjčení, kterou si při vrácení vzájemně podepíšeme a kauce Vám bude vrácena.

    V případě jakýchkoliv dotazů, nás můžete kontaktovat na čísle : 739 008 826

 

PŮJČOVNA : WOODNESS - PŮJČOVNA